ציפוי חרסינה – למינייט

ציפוי חרסינה – למינייט

ככה תוכלו גם אתם להשיג "חיוך הוליוודי" בשני מפגשים בלבד

תמיד חלמתם על שיניים שלא תצטרכו להסתיר בכל פעם שיש לכם סיבה טובה לחייך? אתם חייבים להכיר אתטיפול השיניים האסתטי שמאפשר ליישר את שיניים ויעניק לכם חיוך מושלם ולבן ב-2 מפגשים בלבד

למינייט

אתם לא אוהבים את החיוך שלכם? יש לכם שיניים עקומות, קצרות, עם רווחים או שן אחת יותר כהה? נפלתם ושברתם את שיניים הקדמיות? יש פתרון: ציפוי שיניים. תמיד חלמתם לעשות יישור שיניים אבל רק המחשבה שזה טיפול שנמשך כשנתיים עצרה אתכם? הפתרון גם כאן הוא ציפויי שיניים. באמצעות ציפוי שיניים ניתן לעצב חיוך מושלם וטבעי בהתאמה אישית.

הטיפול הופך ליותר ויותר פופולארי בזכות התוצאות המרהיבות וזמן ההכנה המהיר – ציפוי השן נעשה ללא צורך בטיפולי שורש. מכיוון שמדובר בשימוש בטכנולוגיה דיגיטלית חדשנית ומדויקת במיוחד, הציפוי מוכן תוך 3-4 ימים בלבד. לאחר ההדבקה הציפויים אף מחזקים ושומרים על השן.

לאחר הטיפול, שאר השיניים מולבנות בתהליך מקצועי וצבען מותאם לצבע השיניים האחרות. הטיפול מתבצע במהירות הבזק ובתוך שתי פגישות בלבד תשתנה בצורה משמעותית הדרך בה השיניים שלכם נראות.כיוון שהציפויים על השיניים מותאמים במיוחד עבור כל מטופל בהתאם לצורת השן, גודל והצבע המתאים לשיניים הממוקמות לצדה – בסוף הטיפול גם אתם לא תוכלו לנחש אילו שיניים הן טבעיות ואילו שופרו על ידי הטכניקות החדשניות במרפאה.

למינייט כפתרון אידיאלי גם למעשנים ולשותי הקפה שרוצים שיניים לבנות

ציפוי שיניים מסוגל לפתור בעיה אסתטית נפוצה נוספת בחיוך– רווח לא אחיד או גדול מדי בין השיניים. באמצעות הוספה של ציפויחרסינה ניתן ליצור מראה אחיד יותר, כך ששן אחת ניצבת ליד חברתה לחיוך הרמוני ומושלם.כיוון שהציפוי הוא מחומר מבריק וחזק שנותן מראה טבעי לשן הוא מהווה פתרון אידיאלי גם לאנשים שמעשנים ומרבים בשתיית קפה – שרוצים להלבין את השיניים שלהם וכמו כן לאנשים שהשיניים שלהם ניזוקו וצריכות הגנה.

בעזרת ציפוי השיניים ניתן לתקןאת הצורה והצבע של השיניים, לטפל בשחיקה ובשברים של השיניים הקדמיות, לתקן השלמות ישנות עם שינויי צבע וליישר שיניים עם רווחים או שיניים עקומות.

השימוש בציפויEMAX  שעשוי מחרסינה שעברה תהליך של דחיסה ועיבוד בתנאי לחץ גבוהים, מאפשר לקבל חומר עמיד, חזק ואסתטי. ולקיחת מידות על ידי הסורק הדיגיטלי האינטרא-אוראלי מעניקים לכם מראה טבעי של השיניים באמצעות שיוף מינימלי שאינו פוגע בשן, דיוק מקסימלי, שמירה על בריאות השן ועמידות לטווח ארוך (הציפוימחזיקשנים רבות, בדיוק כמו כתרים) וכל זה במהירות ובמקצועיות של המומחים ב-time to smile המרכז לאסתטיקה דנטלית, כשבראשםנמצאת מי שאחראית על הטיפולים – ד"ר אלכסנדרה גרינברג, מומחית לשיקום ואסתטיקה דנטלית.

טיפולי שיניים שמתאימים לכל גיל

 

כל אחד מהמטופלים מקבל ייעוץ אישי והמלצות לטיפולים המתאימים עבורו במרפאה, תוך ביצוע אבחון מדויק של מצב הפה – על מנת לוודא כי תוצאות הטיפול יישארו לאורך זמן. ימים ספורים לאחר הטיפול כבר תוכלו לחייך בצורה טבעית יותר ולהתחיל לגרוף מחמאות.

גלו איך גם השיניים שלכם יכולות להיראות לא פחות מנפלא!

 

ההליך כולל 3-6 שכבות התאמה בעלות דרגת דיוק ואפיון גבוהה. התוצאה היא מראה פנים צעיר יותר, בהשתלת שיניים ושיקום כמעט ביום אחד, ללא תופעות הלוואי של השיטות הישנות. השתלת השיניים האסתטית מעוררת תהודה עולמית רחבה וזוכה להצלחה רבה.

השאירו פניה

צרו איתנו קשר

רוצים לשמוע עוד? לדבר איתנו? לשאול שאלות? להתרשם? השאירו פרטים ואנחנו חוזרים אליכם מיידית.
פנו אלינו עכשיו ליעוץ ראשוני חינם ולהתאמת טיפול.