ציפוי חרסינה – למינייט

לפני - אחרי

ציפוי חרסינה – למינייט

חיוך הוליוודי ב2 מפגשים.

חיוך מושלם, טבעי ומותאם אישית למטופל/ת.

ציפויי חרסינה (למינייט) תוך שימוש בטכנולוגיה דיגיטלית חדשנית.

תוצאות אסתטיות בזכות סורק ממוחשב אשר מעביר תמונה תלת מימדית של השיניים ישירות למעבדה, שם בעזרת מדפסות תלת מימד מכינים את הציפויים שאותם תרכיב הרופאה במרפאה למטופל/ת.

תחילה נקיים שיחת יעוץ ובדיקה יסודית של כל השיניים בפה.

 ד"ר גרינברג אלכסנדרה

 
ד"ר גרינברג אלכסנדרה מרכזת את תחום האסטטיקה במרפאה. עוסקת טיפולי אסטטיקה משמרים ופרוטטיים כמו ציפוי חרסינה (למינייטס), כתרי זירקוניה, הלבנת שיניים, יישור שיניים, מילוי שפתיים, אסטטיקה של הפנים ועוד.
בוגרת University of Medicine and Pharmacy "Gr. T. Popa”
השתלמה בין היתר ב- "New trends in facial esthetics with smart blood derivatives- Cleopatra Technique"
קורס מקיף ברפואת שיניים אסטטית – ציפוייProVeneers –, ד"ר מוי פלייטמן.
קורס מקיף ברפואת שיניים אסתטית בהדרכת ד"ר משה פלייטמן.
ועוד השתלמויות מקצועיות רבות כדי לעמוד בחוד החנית של רפואת השיניים האסטטית

למינייט

אתם לא אוהבים את החיוך שלכם? יש לכם שיניים עקומות, קצרות, עם רווחים או שן אחת יותר כהה? נפלתם ושברתם את שיניים הקדמיות? יש פתרון: ציפוי שיניים. תמיד חלמתם לעשות יישור שיניים אבל רק המחשבה שזה טיפול שנמשך כשנתיים עצרה אתכם? הפתרון גם כאן יכול להיות ציפויי שיניים. באמצעות ציפוי שיניים ניתן לעצב חיוך מושלם וטבעי בהתאמה אישית.

הטיפול הופך ליותר ויותר פופולארי בזכות התוצאות המרהיבות וזמן ההכנה המהיר – ציפוי השן נעשה ללא צורך בטיפולי שורש. מכיוון שמדובר בשימוש בטכנולוגיה דיגיטלית חדשנית ומדויקת במיוחד, הציפוי מוכן תוך 3-4 ימים בלבד. לאחר ההדבקה הציפויים אף מחזקים ושומרים על השן.

לאחר הטיפול, שאר השיניים מולבנות בתהליך מקצועי וצבען מותאם לצבע השיניים האחרות. הטיפול מתבצע במהירות הבזק ובתוך שתי פגישות בלבד תשתנה בצורה משמעותית הדרך בה השיניים שלכם נראות כיוון שהציפויים על השיניים מותאמים במיוחד עבור כל מטופל בהתאם לצורת השן, גודל והצבע המתאים לשיניים הממוקמות לצדה – בסוף הטיפול גם אתם לא תוכלו לנחש אילו שיניים הן טבעיות ואילו שופרו על ידי הטכניקות החדשניות במרפאה.

למינייט כפתרון אידיאלי גם למעשנים ולשותי הקפה שרוצים שיניים לבנות

ציפוי שיניים מסוגל לפתור בעיה אסתטית נפוצה נוספת בחיוך– רווח לא אחיד או גדול מדי בין השיניים. באמצעות הוספה של ציפוי חרסינה ניתן ליצור מראה אחיד יותר, כך ששן אחת ניצבת ליד חברתה לחיוך הרמוני ומושלם כיוון שהציפוי הוא מחומר מבריק וחזק שנותן מראה טבעי לשן, הוא מהווה פתרון אידיאלי גם לאנשים שמעשנים ומרבים בשתיית קפה – שרוצים להלבין את השיניים שלהם וכמו כן לאנשים שהשיניים שלהם ניזוקו וצריכות הגנה.

בעזרת ציפוי השיניים ניתן לתקן את הצורה והצבע של השיניים, לטפל בשחיקה ובשברים של השיניים הקדמיות, לתקן השלמות ישנות עם שינויי צבע וליישר שיניים עם רווחים או שיניים עקומות.

טיפולי שיניים שמתאימים לכל גיל

 

כל אחד מהמטופלים מקבל ייעוץ אישי והמלצות לטיפולים המתאימים עבורו במרפאה, תוך ביצוע אבחון מדויק של מצב הפה – על מנת לוודא כי תוצאות הטיפול יישארו לאורך זמן. ימים ספורים לאחר הטיפול כבר תוכלו לחייך בצורה טבעית יותר ולהתחיל לגרוף מחמאות.

גלו איך גם השיניים שלכם יכולות להיראות לא פחות מנפלא!

 

ההליך כולל 3-6 שכבות התאמה בעלות דרגת דיוק ואפיון גבוהה. התוצאה היא מראה פנים צעיר יותר, בהשתלת שיניים ושיקום כמעט ביום אחד, ללא תופעות הלוואי של השיטות הישנות. השתלת השיניים האסתטית מעוררת תהודה עולמית רחבה וזוכה להצלחה רבה.

לפני - אחרי

השאירו פניה

צרו איתנו קשר

רוצים לשמוע עוד? לדבר איתנו? לשאול שאלות? להתרשם? השאירו פרטים ואנחנו חוזרים אליכם מיידית.
פנו אלינו עכשיו ליעוץ ראשוני חינם ולהתאמת טיפול.