מי אנחנו

מי אנחנו

שיטתו של ד"ר גיל רפלוביץ משלבת רפואת שיניים כירורגית ורפואה אסתטית, על בסיס הטכנולוגיות המתקדמות בעולם להשתלת שיניים בלסת שלמה ושיקום ביום אחד. 

בהיותו מראשוני הרופאים בישראל להשתלת שיניים בטכנולוגיה החדשנית all on 6-4, פיתח ד"ר גיל רפלוביץ הליך משלים לה המהווה פריצת דרך מקצועית. הליך 4me, פותח כמענה לצורך הרב שנוצר בקרב מאות מטופלים בהתאמה אסתטית ושחזור הבעות הפנים האישיות עם השתלת השיניים. התוצאה היא הצערת הפנים ומראה טבעי וזוהר. 

מרפאתו של ד"ר גיל רפלוביץ מהווה מענה מתקדם בקנה מידה בינלאומי להליך השתלה כירורגי קצר ואיכותי לאין שעור, המחליף את הרמת הסינוס ומילוי העצם בשיקום אטי וארוך של פעם. עיצוב שיניים מותאם אישית המהווה את רפואת השיניים של המחר, וחוויית הטיפול נעימה וקלה יותר.

הרמוניה זו של מדע מתקדם ויופי חלה על שירותי השתלת שיניים חלקית או מלאה, החל משן בודדת ועד לסת שלמה. זאת כאשר, עשייתו המקצועית הרהוטה של ד"ר גיל רפלוביץ ניכרת גם במחוייבותו לבצע אישית בעצמו את ההליך כולו, ללא רופאי משנה, בגישתנו האישית הייחודית.   

ד"ר גיל רפלוביץ

ד"ר גיל רפלוביץ הינו מצטיין דקאן, בוגר בהצטיינות בית הספר לרפואת שיניים הדסה ירושלים משנת 1993. איש צוות עזר אוויר בטיסות קרב בחיל האוויר הישראלי. בעל תואר דיפלומט, DIPLOMAT, של ארגון השתלות השיניים הבינלאומי ICOI. בעל תואר EXPERT של ארגון השתלות השיניים הגרמני DGOI. חבר בעמותה הישראלית להשתלות דנטליות IAOI. בוגר השתלמות בהשתלות שיניים בשיטת אול און פור, ALL ON 4, בשיטת פאולו מאלו 2003, מבצע השתלות מאז 1996. בוגר ההשתלמות בהשתלות שיניים בשיטת ד"ר סקורטצי , צרפת ב 1995.  

מבצע השתלות שיניים מאז 2003 ובעל ניסיון מעשי של מאות השתלות בשיטת אול און פור, בלסת שלמה ואלפי השתלות שיניים כלליות. ב2010 פיתח את שיטת ההשלמה ליישום אסתטי של ההשתלה, פור מי, 4ME. מרצה ומוביל את תחום השתלות השיניים המודרני בראייה אסתטית רחבה לשחזור מראה טבעי.

ד"ר יוליאן סלע

ד"ר יוליאן סלע הינו מומחה למחלות חניכיים, בוגר בית ספר לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית – הדסה ירושלים, בוגר תוכנית ההתמחות בפריודונטיה במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה, ובעל תואר מומחה לפריודונטיה מטעם משרד הבריאות. בנוסף ,ד"ר יוליאן סלע, בעל תואר שני מומסך במדעי רפואת שיניים באוניברסיטה העברית.

לד"ר יוליאון סלע ניסיון עשיר בהשתלות, אוגמנטציות, הרמות סינוס וטיפולים כירוגיים בחלל הפה ובטיפול במניעת מחלות חניכיים.

מבצע השתלות שיניים מאז 2003 ובעל ניסיון מעשי של מאות השתלות בשיטת אול און פור, בלסת שלמה ואלפי השתלות שיניים כלליות. ב2010 פיתח את שיטת ההשלמה ליישום אסתטי של ההשתלה, פור מי, 4ME. מרצה ומוביל את תחום השתלות השיניים המודרני בראייה אסתטית רחבה לשחזור מראה טבעי.

ד"ר עינת לוי

ד״ר עינת דיקר לוי נשואה ואמא לאיתמר עמית ואריאל.
בשנת 2015 סיימה לימודיה בהצטיינות בפקולטה לרפואת שיניים בהדסה עין כרם ולאחר מכן המשיכה להתמחות בטיפולי שורש במחלקה לאנדודונטיה אוניברסיטת תל אביב.
מאז ועד היום ממשיכה להתעדכן בתחום ולהשתתף בכנסים והרצאות בארץ ובעולם.
ד״ר עינת מבצעת במרפאתינו טיפולי שורש, וחידושי טיפולי שורש ברמה גבוהה ועם ציוד מתקדם .
חברה באיגוד הישראלי לאנדודונטיה.

 

 ד"ר גרינברג אלכסנדרה

 
ד"ר גרינברג אלכסנדרה מרכזת את תחום האסטטיקה במרפאה. עוסקת טיפולי אסטטיקה משמרים ופרוטטיים כמו ציפוי חרסינה (למינייטס), כתרי זירקוניה, הלבנת שיניים, יישור שיניים, מילוי שפתיים, אסטטיקה של הפנים ועוד.
בוגרת University of Medicine and Pharmacy "Gr. T. Popa”
השתלמה בין היתר ב- "New trends in facial esthetics with smart blood derivatives- Cleopatra Technique"
קורס מקיף ברפואת שיניים אסטטית – ציפוייProVeneers –, ד"ר מוי פלייטמן.
קורס מקיף ברפואת שיניים אסתטית בהדרכת ד"ר משה פלייטמן.
ועוד השתלמויות מקצועיות רבות כדי לעמוד בחוד החנית של רפואת השיניים האסטטית

  ד"ר תום רוזנר

רופא שיניים, מרכז את תחום יישור השיניים בעזרת סדים שקופים בשיטת Invisalign.
כמו כן, מבצע את שלל הטיפולים במרפאתנו:
  • טיפולי שורש
  • שיקום הפה
  • סתימות
  • כירוגיה
  • ואסתטיקה של הפה.
בוגר אוניברסיטת Carol Davila, שימש כקצין רופא בחיל הרפואה, משתלם במגוון קורסים ברפואת שיניים בארץ ובעולם:
 – קורס מחזקי שורשים לטיפולי שורש בצ"הל.
 – קורס Invisalign – יישור שיניים בעזרת סדים שקופים.
 – קורס השתלות שיניים באוניברסיטת תל אביב.
 – קורס נקודות מגע של ד"ר פטי פלייטמן.
 
השאירו פניה

צרו איתנו קשר

רוצים לשמוע עוד? לדבר איתנו? לשאול שאלות? להתרשם? השאירו פרטים ואנחנו חוזרים אליכם מיידית.
פנו אלינו עכשיו ליעוץ ראשוני ולהתאמת טיפול.