חומצה היאלורונית

לפני - אחרי

חומצה היאלורונית

אחד הטיפולים הפופולרים ביותר היום הוא הזרקה של חומצה היאלורונית. מדובר ברב סוכר שמיוצר באופן טבעי בתאי רקמות גוף שונות, ביניהם סחוסים, רקמות חיבור, עור וכן במערכת החיסונית. חומצה היאלורונית פועלת כמו ספוג – היא סופגת מים, מייצרת מהם מרקם של ג’ל, ולמעשה בונה מחדש את הסחוס שאבד. כשמזריקים את החומצה לנקודות אסטרטגיות בפנים, היא ממלאת את הנפח שאבד, והעור הופך מוצק ומתוח יותר

מעבר לתוצאות הנפלאות שהיא משיגה, אחת הסיבות לפופולריות הגדלה של החומצה ההיאלורונית היא שמדובר בחומר טבעי. מאחר שהגוף מייצר אותה בעצמו, אין סכנה שתוספת חיצונית שלה תגרור תגובה חיסונית.

הזרקות חומצה היאלרונית

ממלאים את הנפח שאבד. חומצה היאלרונית הינה חומר שנמצא באופן טבעי בגופנו. עם השנים, נפח הפנים שלנו מצטמצם, ונוצרים שקעים באיזורים שונים בפנים.

הזרקת חומצה היאלרונית עוזרת בהחזרת הנפח לפנים, ובמלילוי השקעים שנוצרו בעקבות השנים. לכל איזור בפנים מותאמת חומצה בסמיכות המתאימה.

הטיפול יעיל ל:

עיבוי ספתיים

מילוי קמטים ביצדי הפה

מילוי שקעי עיניים

פיסול סנטר וקו לסת, ועוד…

תחילה נקיים פגישת יעוץ עם רופאה במרפאתנו, בה תמליץ על סוג המילוי האידיאלי עבורך.

 ד"ר גרינברג אלכסנדרה

 
ד"ר גרינברג אלכסנדרה מרכזת את תחום האסטטיקה במרפאה. עוסקת טיפולי אסטטיקה משמרים ופרוטטיים כמו ציפוי חרסינה (למינייטס), כתרי זירקוניה, הלבנת שיניים, יישור שיניים, מילוי שפתיים, אסטטיקה של הפנים ועוד.
בוגרת University of Medicine and Pharmacy "Gr. T. Popa”
השתלמה בין היתר ב- "New trends in facial esthetics with smart blood derivatives- Cleopatra Technique"
קורס מקיף ברפואת שיניים אסטטית – ציפוייProVeneers –, ד"ר מוי פלייטמן.
קורס מקיף ברפואת שיניים אסתטית בהדרכת ד"ר משה פלייטמן.
ועוד השתלמויות מקצועיות רבות כדי לעמוד בחוד החנית של רפואת השיניים האסטטית

משתמשים לצורך:

  • מילוי שפתיים והקניית מראה של שפתיים עבות
  • עידון שקעים בפנים וקמטים.
  • שיפור במראה צלקות ומרקם האור
  • פיסול אף
  • שקעי עיניים
  • עצמות לחיים
  • צידי האף והפה
  • פיסול פנים
  • הוספת נפח לסנטר – הדגשת קו לסת.

ישנם סוגים שונים של חומרי מילוי והם נבדלים בהרכב הכימי, זמן השפעתם וצמיגותם. חומרי מילוי דלילים יותר משמשים לעיבוי שפתיים, לעומת חומרי מילוי סמיכים אשר משמשים להדגשת ו “בנית עצם” הלחי.
הרופא המטפל ימליץ על סוג חומר המילוי המתאים ביותר ועל כמות חומרי המילוי (נפח) הנדרשים על מנת לענות לדרישותיכם.

האם זה כואב?

זו ללא ספק אחת השאלות שמטרידות את המטופלים לפני ההזרקה. בגלל הבדלים ברמת העיצבוב באזורי הפנים השונים, רמת הרגישות המשתנה, היא גם שונה מאדם לאדם. האזור הרגיש ביותר מבחינת הכאב הוא אזור השפתיים. דווקא הזרקה לאזורים, שלכאורה נראים מפחידים, כמו מתחת לעיניים או רקות, אינה כרוכה בכאב.

בכל מקרה ניתן לאלחש את מקום ההזרקה, אם על ידי משחת אילחוש הנמרחת על העור לפחות חצי שעה לפני הטיפול או על ידי ביצוע זריקת הרדמה מקומית, ממש כמו ברפואת שיניים.

הנחיות לאחר הזרקת חומצה היאלורונית

בשל העובדה שהחומצה ההיאלורונית הינה חומר טבעי המוכר לגוף, לא צפויות תופעות לוואי משמעותיות. אפשרי כי לאחר הטיפול יופיעו שטפי דם מקומיים וכן נפיחות קלה או בצקת. תופעות אלה כשלעצמן אינן צריכות לעורר דאגה והן חולפות במהרה. נחוץ פרק זמן מסוים עד אשר תוצאות הטיפול וההזרקה ייראו בצורת הסופית. כשבוע עד שבועיים לכל היותר עשויים לחלוף עד שמיקום ההזרקה יחלים (בכל זאת, מדובר בטראומה מקומית מסוימת, גם אם קלה). מבחינה תפקודית, אין הוראות מיוחדות הנדרשות לאחר הטיפול. מותר להשתחרר מן המרפאה כמעט מיד לאחר הטיפול ולשוב הביתה או אפילו לעבודה. כן, ממש באותו היום וללא חשש.

לפני - אחרי