הלבנת שיניים מחיר

רבים מגיעים אלינו עם שאלות רבות על הלבנת שיניים, מחיר, שיטות עבודה וכדאיות. במאמר זה נסביר לכם הכל ונענה על השאלה הגדולה: הלבנת שיניים- המחיר שווה את זה?

חיוך של מיליון דולר

השיניים שלנו עשויות משני שכבות: שכבת האימייל השקופה ושכבת הדנטין הצהבהבה. בתחילת חיינו, שכבת הדנטין דקה וצבעה צהוב עדין, והמראה המתקבל דרך האמייל העבה הוא לבן. אולם עם השנים, הדנטין מתעבה ומעכיר, וכך נוצר מראה שיניים צהובות.

הלבנת שיניים חודרת אל שכבת הדנטין, מפרקת פיגמנטים ומחזירה אותו לצבע הטבעי הכי בהיר של השן. כך, ניתן לשיניים מראה לבן, בוהק ומיוחד.

שיטת הלבנה

אנו משתמשים במלבין שיניים בטכנולוגיה ננו – טכנולוגי מיוחד מבית OBIOWHITE עם טכנולוגית LED ללא שימוש בקרינת UV מזיקה. הלבנת השיניים מספקת תוצאות מיידיות ושיניים לבנות לטווח ארוך. ההלבנה אינה פוגעת בבריאות השן ואינה פוגעת בשכבת האמייל הרגישה.

תהליך עבודה

הלבנת השיניים בשיטה הננו-טכנולוגית מספקת תוצאות מהירות כבר בשעות הראשונות לאחר הטיפול. המטופל נדרש להשתמש בתכשיר לייצוב תוצאות ההלבנה במשך כ-4 ימים לאחר הטיפול. במשך ימים אלה חשוב להימנע משתייה ואכילה של מזון עם צבעי מאכל, תה, קפה ועישון סיגריות.

מומלץ לשמור על הגיינת פה טובה בשנים לאחר הלבנת שיניים. מחיר חריגה מכלל זה יכול להיות גבוה ולהתבטא בהכתמה של השיניים ופגיעה בתוצאות ההלבנה.

הלבנת שיניים – המחיר הקשה של הלבנה ביתית

בניסיון לחסוך, רבים מנסים פתרונות הלבנה ביתיים מזיקים ומסוכנים. בין שיטות ההלבנה הביתיות ניתן למצוא צחצוח שיניים בסודה לשתייה הפוגעת בשכבת האמייל ומובילה לחורים, הלבנה עם לימון ההופך את השיניים בטווח הארוך דווקא לכהות ושבירות יותר והלבנת שיניים עם מלח גס השוחק ושורט את פני השן.

שיטות אלה פוגעות בשן פגיעה בלתי הפיכה ומומלץ מאוד להימנע מכל שימוש, אפילו זמני, בשיטות אלה.

בואו אלינו!

זה לא משנה אם אתה רופא, עורך דין לדיני משפחה או מוכר בקיוסיק, לכולנו יש את אותו החלום! מסתכלים במראה וחולמים על היום בו החיוך המשתקף אליכם יהיה צחור ויפהפה? הגעתם למקום הנכון!

הלבנת שיניים מקצועית היתה בעבר סימן ההיכר של כוכבי הוליווד ועשירות עולם. אולם, הצניחה במחירי הלבנת השיניים הפכה את השיניים הלבנות והיפות לנגישות מאי פעם.

חיוך בריא ומלא החושף את שיניים לבנות ובהירות לא סתם קרוי "חיוך מליון דולר". חיוך כזה יפתח עבורכם דלתות, יתרום לביטחון העצמי שלכם ויאפשר לכם לחייך לעצמכם חיוך קטן כל פעם ששואלים אתכם איך זכיתם בחיוך קורן שכזה.

נתראה!

קראו גם על למינייט ציפוי חסרינה או על כתר זירקוניה >>